Ettevõtte lugu

  Ettevõtte lugu ja selle rääkimine on üks võimsaid viise inimeselt inimesele brändi kommunikeerida ja tutvustada. Lood kõnetavad kui nad peegeldavad ettevõtte väärtusi ja seda kuidas asju tehakse. Siin mõned näited, mis viimaste aastatega tehtud:

  1. L’DolceVita – moebrändide maaletooja

  L ́Dolcevita OÜ on kahele Eesti perele kuuluv jaekaubandusettevõte, mis toob väärt kaubamärke frantsiisi alusel maale ligi 15 aastat. Alustasime Kanada naiste pesubrändiga La Senza, mille naised Eestis, Lätis ja Leedus kohe hästi omaks võtsid. Seitse aastat hiljem (2012) lõpetasid kaubamärgi omanikud tegevuse Euroopas ning jõudsime järgmiste kaubamärkideni. Täna opereerime CHANGE Lingerie pesu ja OKAIDI lasterõivaste kauplusi Eestis ja Lätis ning Bottega Verde looduskosmeetika kauplusi Eestis. Aastal 2018 avasime esimese e-poe bottegaverde.ee.

  “Seadsime algusest peale eesmärgiks pakkuda kompromissitult väga head teenindust, millest on välja kasvanud meie tänane ühine ja kokkuliitev eesmärk: loome iga päev parimaid ostuelamusi, pakkudes kauplustes suurepärast klienditeenindust, laia valikut kvaliteetseid bränditooteid ning kaunist ostukeskkonda.” Janek Birnbaum, OÜ L ́Dolcevita juhataja.

  Meie usume, et kvaliteetsest kaubast üksi ei piisa. Et pakkuda ostuelamust, on vaja väga head teenindust. Inimesi, kes hoolivad ja soovivad täita iga päev klientide väikseid unistusi – leida lapsele esimesteks sammudeks mugavad kingad, nautida igapäevaseid ilurituaale puhtast loodusest pärit toodetega, tunda end uues pesus seksikalt ja enesekindlalt jpm.

  Tekkis huvi ja soovid tulla meile tööle? Tule tiimi!

   

  2. Käsitöölimonaadide tootja Saaremaalt – Öun Drinks

  Meie usume, et Eesti õunad on maailma parimad – puhtas looduses kasvanud, pritsimata, natuke plekilised ja maitsevad kui suvi! Seetõttu seisame selle eest, et Eesti õun oleks väärt sügiseti päästmist ja väärindamist. Oleme võtnud eesmärgiks alustada oma kodusaarest – Saaremaast. Kogume sügisel õunad üle Saaremaa kokku – nii väikestest kui suurematest õunaaedest ja võlume nad vähese suhkruga naturaalseks koduseks mahlaks, lisame maitseelamuseks koduaiamarju ning kirsina tordile ka väikse mulli – käsitöölimonaad Saaremaa moodi. Soovime oma lastele sama ilusaid lapsepõlvemälestusi nagu meil endal, et argipäeva tekiks natuke naljatuju ning tähistamisest saaks töeline pidupäev.

  www.oun.ee

   

  3. Saaremaa Ehtne tootemärgis, mis koondab enda alla ca 100 tootjat ja teenusepakkujat Saaremaalt

  Meie usume, et elame maailma köikse paremal saarel – Saaremaal. Juba viikingid teadsid, et siin saarel on omamoodi huumor ja head kraami jagub siin küllaga. Mereline kliima ja eraldatus mandrist hoiab saarlasi aastaringselt nii öökülmade, uute moetuulte kui ka kurjade jõudude eest. Oleme uhked oma ajaloo, looduse, maitsete ja mustrite üle ning jagame neid röömuga Sinuga. Tule külla vöi leia meid poest. Elu Saaremaal on ehtne ja kena!

  www.ehtne.ee

   

  4. Sarapiku Vilt Saaremaalt

  Lambavill on aastasadu põhjamaises kliimas inimesi niiskuse ja külma eest hoidnud. Meie usume, et kvaliteetne pehme naturaalne materjal on kui soe kallistus väikesele ja suurele. Oleme selle nimel palju vaeva näinud ja katsetanud alates lambakasvatusest kuni viltimise uudsete võteteni. Ikka selleks, et jõuda toodeteni, mis on päris materjalidest ning lihtsa põhjamaise disainiga. Saaremaal valdavalt käsitööna ja sooja südamega tehtud. Päris asjad. Päris villast.

  www.sarapikuvilt.ee

   

  5. Liikumis- ja sõna- ja visuaalikunstigrupp KEHA360

  Teekond iseendani

  Usume, et maailm on parem koht, kui tunneme end oma kehas hästi. Vahel läheb terve elu, et endaga sõbraks saada. Vahel ei ole lihtsalt päevad vennad. Igal inimesel on iseendani oma teekond. Kui suhe endaga on paigas, oleme paremad ka teistega. Tihti rabad hommikust õhtuni, ajades sassi sõnad “pean” ja “tahan” ning oled õnnetu. Kui jõuad aga sammukese lähemale iseendale, oled teel õnnelikuma minani. Teekond algab sõnast, lõhnast, helist, puudutusest, tundest.
  Meie julgustame Sind rutiinist välja astuma ning alustame monoloogi endaga.

  www.keha360.com

   

  Soovid brändile lugu – küsi pakkumist!

  SAAME TUTTAVAKS

  Korrastan Sinu ettevõtte brändi ja aitan aru saada sellest, mida kliendid vajavad.